Colo Vada light

Pro větší efekt očisty je dobré upravit i pitný režim a zařadit do něj i pití vody s Coral Mine.

Proč Coral Mine?

"Coral  Mine"  je  přírodní  produkt,  který  se  vyrábí  v  Japonsku  z  hlubokovodních  korálů  skleraktinií,  které  rostou  v  Japonském  moři  poblíž  ostrovů  Okinawa a Tokunosima. Mořský korál je unikátní  substance, ve které byla po více než 500 milionů  let  jeho  existence  dosažena  dokonalá  harmonie  živočišného, rostlinného a minerálního světa. Je to udivující přírodní útvar, který v sobě spojuje hned  několik materiálních forem - je to mořský živočich s podivným  vzhledem,  který  připomíná rostlinu, existuje  díky  mořským  solím  a  živí  se  mořskými  mikroorganismy. "Kostra korálu" je komplex minerálních solí, který podmiňuje  jeho  unikátní  účinky  a  působení  na  organismus.  V  podstatě  se jedná  o  soli  vápníku a  hořčíku,  ale  obsahuje také  draslík,  sodík,  železo, fosfor, síru, křemík, chrom, mangan, zinek a jiné prvky. Tento bohatý komplex přírodních solí  reguluje  minerální  rovnováhu  v těle. V  produktu  "Coral  Mine"  je  nejvýše zastoupený  vápník.  Je  potřebný  nejen  pro  vývoj  zubů a kostí a pro udržení jejich struktury, mineralizaci  a  hustoty,  ale  je  důležitý pro krevní srážlivost. Podílí se na přenášení signálů mezi nervovými buňkami, moduluje energetický metabolismus a tím přispívá i  ke  kontrole  hmotnosti.  Má  vliv  na  funkce  svalů včetně  srdečního  a  napomáhá  činnosti  střevních  buněk,  udržuje  normální  regulaci  jejich  vývoje a růstu. Jeho významná úloha je v těhotenství a při  kojení. Udržuje mírně alkalické prostředí v těle. Má  vliv na funkci trávicích enzymů

14 denní očista zažívání

Kompletní očistný program pro všechny, kteří cítí potřebu detoxikace a nikdy před tím žádnou kompletní očistu nepodstoupili. Pro lepší efekt doporučujeme i upravit stravování.

Tipy na vhodné recepty můžete čerpat zde

nebo v tištěné podobě jsou součástí "Balíčku vše v jednom"


Colo-Vada Light - komplexní program k fázovému očištění organismu. Napomáhá přirozené detoxikaci a obnově činnosti trávicího traktu.

Nový program od známého nutriologa Dr. Alberta Zehra lze snadno zařadit do životního stylu, na jaký jste zvyklí, a nepotřebuje přísná omezení v jídle.
Kůra je rozpočítána na 14 dní a zahrnuje 3 fáze: detoxikaci, jemné očištění, obnovu mikroflóry střev. Soubor rostlinných nutrietů, probiotik a enzymů, umožňuje účinně odstranit toxiny, zlepšit činnost trávicího traktu a obnovit rovnováhu vitamínu a minerálů v organismu.
Fáze 1. Detoxikace
Soubory rostlinných nutrietů D-TOX I, D-TOX II a vláknina Green Green zpevňují obranné síly organismu, zlepšují činnost jater a žlučníku, normalizují látkovou výměnu a mají protiparazitární účinky.
Fáze 2. Očista
Směs rostlinných potravinových vláken LightMix jemně očišťuje střeva, zlepšuje mikroflóru, chrání a regeneruje sliznice.
Fáze 3. Obnovení
Soubory Super-Flora, Green Green a Assimilator obnovují činnost trávicího traktu a mikroflóru střev.
Program obsahuje:
D-TOX I, D-TOX II
Soubor rostlinných fytonutrientů má protizánětlivé a protiparazitární účinky. Zajišťuje detoxikaci organismu, zlepšuje činnost jater a trávicího traktu.
SUPER-FLORA
Vyvážená kombinace probiotik napomáhá růstu užitečných bakterií a obnovení mikroflóry střev.
GREEN GREEN
Bohatý zdroj potravinových vláken vyživuje mikroflóru střev, odstraňuje toxiny a odpadní produkty životních procesů.
LIGHT MIX
Směs rostlinných potravinových vláken jemně očišťuje stěnu střev, zlepšuje tak jeho motoriku. Váže a odstraňuje z organismu toxiny a další škodlivé látky.

Před užitím si pozorně přečtěte návod uvnitř balení.
Trvání programu - 14 dnů.

Kontraindikace: Individuální nesnášenlivost složek produktu, těhotenství a kojení. Před užitím doporučujeme poradit se s lékařem. Osoby s onemocněním štítné žlázy a užívající preparáty s jódem jsou povinni poradit se s lékařem-endokrinologem.

Uchovávat při teplotě do 25°С v suchém místě, chránit před sluncem, chránit před dětmi.

Nejedná se o léčivo, není náhradou pestré stravy.


Bonusový balíček "Vše v jednom" můžete objednat zde.Balíček

Balíček se skládá z Programu Colo Vada light + Coral Mine /na 30dnů/ + Tipy na recepty při očistě i po ní - "Jak vaříme u nás doma"