Užitečné odkazy

odkazy 

Voda - vodu z vodovodu je lépe přefiltrovat přes různé filtry, nejjednodušší řešení je tlaková konvice podobná Britě od f. J.Smidth : Aquaphor A500, najdete jí na různých eshopech. Má totiž schopnost filtrovat i bakterie, díky hustšímu filtru.


Vodu můžete nasytit molekulárním vodíkem, je zde několik firem - levnější a levné možnosti nabízejí vodu vyrobenou elektrolýzou, kde vodík vydrží jen pár minut, je třeba okamžitě vypít. Vodu i přefiltrovanou můžete obohatit minerály, které mění ORP vody a tím zajišťují prostupnost přes buněčnou stěnu přímo do buňky. Stačí do přefitrované vody vložit sáček Coral Mine. Více se můžete dočíst zde.   Odkaz na eshop : https://1url.cz/rurSC


Kde nakupovat kvalitní suroviny? 

Doporučuji poohlédnout se po okolí po farmářích, pekařích, kde si můžete ověřit jak suroviny pěstují, jak chovají zvířata, z čeho vyrábí své výrobky. Takto funguje eshop SCUK, kde si najdete své nejbližší místo a můžete si objednávat.


Typy jak pracovat se surovinami a jak je ošetřovat pro nejlepší stravitelnost čerpám na FB - Ivana Stenzlová, odbornice na suroviny, i přípravu pokrmů.


Kvalitní celozrnnou mouku, čerstvě mletou na pečení chleba, pečiva objednávám v tomto soukromém mlýně : https://vonava.nejmouka.cz/mouka-zije-mouka-dycha/recepty