Jak terapie probíhá?

Terapie

Při první návštěvě, která trvá u dospělých obvykle 2 hodiny, se s klientem konzultují obtíže, které jej trápí. Konzultace je vedena formou homeopatického pohovoru (tzn. formou volného vyprávění a případného dotazování se zmíní vše, co by mohlo s obtížemi souviset) v kombinaci s biorezonanční diagnostikou pomocí přístroje Diacom + ITOVI 

Vyhodnotí se, které zátěže přítomné v těle (např. stres, těžké kovy, elektrosmog, viry, bakterie, plísně, alergeny, paraziti, atd.) je potřeba eliminovat a které orgány jsou energeticky oslabené a je vhodné je podpořit, aby se tělo mohlo detoxikovat. 

Na základě výsledků se nastaví konkrétní detoxikační plán a terapie, během které se tělo harmonizuje tak, aby mohlo reagovat na následnou terapii zaměřenou na konkrétní zdravotní problém. (Počet terapeutických sezení se velmi liší v závislosti na stavu klienta a typu obtíží. Mnoho obtíží ustoupí samo již po detoxikačních a harmonizačních terapiích.)
Při dalších terapeutických sezeních se provádí přetestování v úvodu zjištěných problémů a terapie je  přizpůsobena aktuálnímu stavu klienta. 

Pro zvýšení účinků terapie jsou doporučovány i vytestované doplňky, vitamíny, minerály.


Terapeutický plán a frekvence návštěv jsou vždy nastaveny individuálně dle charakteru obtíží, ale také v závislosti na časových a finančních možnostech klienta. 


Doporučení před a během terapií

  • Po celou dobu. kdy podstupujete biorezonanční harmonizaci a pokud možno rovněž poté, konzumujte pouze lehčí vyváženou stravu.
  • Udržujte správné pH organismu. Jezte co nejméně cukrů a pšenice. Ničí střevní mikroflóru a podporují celou řadu onemocnění.
  • Po celou dobu, kdy docházíte na biorezonanci i v průběhu jednotlivých sezení je nutné pít čistou neperlivou vodu! Voda s nízkým obsahem minerálů je nejvhodnější, jelikož pomáhá odplavovat z vašeho těla všechny uložené toxiny. Proto je to ideální nápoj pro detoxikaci.
  • Alespoň 6 hodin před a po biorezonačním sezení byste se měli vyhýbat kávě a alkoholu.
  • Dle situace klientům doporučím individuální preparáty, potravinové či jiné podpůrné preparáty.
  • Po terapiích se můžete cítit unavení, může vám být teplo nebo zima nebo se můžete lehce potit. Můžete cítit i lehkou nevolnost nebo bolest hlavy to v důsledku probíhající detoxikace. 

  • To jsou odezvy na detoxikaci a harmonizaci a brzy zmizí. Je třeba užít doporučený sorbent, který na sebe uvolněné toxiny naváže a pomůže vyloučit z těla .