!-- Go to www.addthis.com/dashboard to customize your tools -->

Konzultace

Telefonické konzultace zařazuji do nabídky pro klienty, kteří nemohou přijet na osobní konzultaci nebo analýzu, kteří na internetu, facebooku hledají rady na své zdravotní problémy a mnohdy nevědí, kde začít, jak začít, či zda vůbec mohou různě experimentovat s ohledem na jejich zdravotní stav.

Jak konzultace probíhá?

Nejprve se domluvíme na přesném termínu a hodině. Můžu se Vám věnovat celou hodinu, kdy mi sdělíte své problémy, ale také se Vás budu dotazovat na různé další souvislosti. Vše si zaznamenám a pošlu Vám na e-mail pro odsouhlasení a ev. doplnění. Poté sestavím postupy konkrétně pro Vás s ohledem na Vámi sdělené informace.

Doporučuji potravinové doplňky několika firem, které se osvědčily u mých klientů : Joalis, Energy,Diochi, Coral, tkáňové soli, houby Mycomedica......

Sestavím pro Vás program s doporučenými doplňky, stravovacími návyky, pitný režim, ev. úpravu životního stylu.

Doporučné doplňky si můžete zakoupit sami nebo jako celý program zakoupit u mě za minimální ceny.

Co je nutné?

Sdělit pravdivé informace o svém zdravotním stavu, potížích, užívaných lécích i doplňcích, životním stylu, stravovacích návycích i pitném režimu.

Dodržovat doporučené dávkování a další doporučené postupy. Kontrolní konzultace většinou probíhá po měsíci. V případě nutnosti nebo nejasností mě můžete kontaktovat kdykoli emailem nebo telefonicky.

Tato služba je zpoplatněna dle ceníku, aby nebyla zneužívána. 

Cena je účtována fakturou při domluvení přesného termínu a je splatná předem nebo na základě dohody.

Co získáte? 

- čas, nemusíte nikam cestovat

-cenné rady, jak si zlepšit Váš zdravotní problém

-podporu na telefonu po celou dobu programu - 1x měsíčně cca 20minut

Pokud máte zájem o  konzultaci, vyplňte formulář. Do zprávy uveďte termíny a hodiny, kdy Vás můžu kontaktovat př.: po- čt, od 16h- 19h. Vymezte si cca 1 hodinu času. Zavolám předem pro upřesnění termínu.


!-- Go to www.addthis.com/dashboard to customize your tools -->