Můj blog

Poradna

21.01.2021

Na základě Vašich přání a dotazů hlavně na doporučení pro různé zdravotní problémy, dávkování produktů, jsem se rozhodla pro své klienty otevřít tuto virtuální poradnu.

Prodělali jste virozu či bakteriální onemocnění a nemůžete se dostat zpátky do formy? Přetrvává únava, kašel, dušnost, zadýchávání, bolesti kloubů, svalů a medicínské výsledky jsou v normě bez nálezu?

Je období častých viroz a nachlazení, bohužel, v dnešní "covidové" době i nákaza tímto virem. Jak tyto virozy rozpoznat existuje mnoho článků, ale stále častěji se dovídáme, že symptomy mohou být i jiné. Jak se orientovat? Prostě při prvních příznacích, ať už "obyčejné virozy" nebo "nevím čeho", nebo když to okolo nás lítá, je možnost, že jsme se...

V dnešní době je dobré sledovat a poslouchat své tělo, podporovat a hýčkat náš imunitní obranný systém. Je důležité vědět jak reagovat na různé signály těla "že na nás něco leze" a včas přejít do protiútoku, než samotná nemoc propukne.

Po vánočním / nejen/ hodování většina z nás cítí potřebu své tělíčko odlehčit, očistit. Řeknete si nebudu jíst, musím zhubnout, ale většinou nás každodenní shon navrátí do zajetých kolejí a naše předsevzetí jsou tytam.