30 denní očista

30 denní program očista střevního traktu

Cílená očista pomáhá:

  1. Naladit činnost střev - nejdůležitějšího orgánu, na kterém závisí účinnost fungování nejrůznějších systémů organismu;
  2. Zpevnit imunitní systém, zvyšuje odolnost vůči infekcím a virům;
  3. Dát do pořádku metabolismus;
  4. Zlepšit psychický stav a vnější vzhled.

Skládá se ze tří 10denních fází.

V první desetidenní fázi programu probíhá šetrná očista střevního traktu. Organismus se zbavuje toxických látek a parazitů (helmintů). Aktivuje se vylučování žluči, drenážní systém ledvin.

Cílem druhé fáze je přivést mikrobiom střev do normálního stavu, při kterém jsou mikroorganismy různých skupin v rovnováze a hlídají se navzájem.

Proto jsou do 2. etapy zahrnuty produkty, které napomáhají obnově a následně i početnímu nárůstu užitečných bakterií, optimalizuje trávení a reguluje syntézu enzymů.
Toto je velmi důležitá fáze ozdravného procesu, na které v konečném důsledku závisí kvalita využití výživných látek a energie v trávicím traktu.

Ve 3. etapě se funkce trávení potravy dostává konečně do normálního stavu. Pokračuje obnova populace užitečných bakterií, které optimalizují proces štěpení jednotlivých složek jídla. Aby se ještě zvýšilo množství užitečných bakterií, je třeba jim nabídnout nezbytné krmení - a proto jsou do programu zahrnuty produkty s vysokým obsahem potravinových vláken.

Enzymy pomáhají kvalitnímu trávení a zužitkování výživných látek.
Postupně mizí nedostatek vitamínů a minerálů.
Aminokyseliny obnovují výměnu bílkovin.
Antioxidanty chrání tkáně trávicího systému a napomáhají jejich rychlejší regeneraci.

celková cena tohoto programu s Cytosanem innovum je 2490,-