Akuna


Nevíte si rady? Ráda poradím. Stačí vyplnit formulář níže. Pokud jste rozhodnuti, klikněte na tlačítko do eshopu, kde si můžete objednat nebo získat více info.

Zdraví pro každého - příležitost pro všechny

ALVEO je jedinečné bylinné tonikum pro celkové posílení organizmu a dodání vitální energie.

Je účelově navrženo tak, aby nejen vhodně doplnilo naši výživu a zajistilo tak zvýšenou vitalitu, ale také posílilo obranyschopnost organizmu. 

ALVEO je navíc i účinný antioxidant. Umožňuje tělu aktivně odbourávat toxiny, a zajišťuje celkovou ochranu a revitalizaci.Je účelově navrženo tak, aby vhodně doplnilo naši výživu a zajistilo tak vitalitu.Harmonizační bylinné tonikum ALVEO je ideální kombinace účinných aktivních látek rostlinného původu obsažených ve směsi extraktů z 26 rostlin, vody a příchuti mentolu.Speciální procesy vytváří tekutý, velmi dobře vstřebatelný doplněk stravy určený všem. 

Dalším důležitým produktem jsou probiotika, která zajištují zdravou střevní mikrofloru. 

Doplněk stravy AkuPRO je symbiotikum - tedy komplexní probiotikum s prebiotiky, který patří k nejkvalitnějším probiotikům na trhu. Probiotické bakterie jsou mikroskopické organismy, které jsou přítomny v trávicím traktu. Jsou pro náš zažívací trakt prospěšné a mají mnoho funkcí. Mají vliv na zpracování potravy, zneškodňují patogenní bakterie, napravují bakteriální nerovnováhu a udržují střevní mikroflóru v optimálním stavu.

Prebiotika, v případě AkuPRO jsou to fruktooligosacharidy a nově také inulin, představují potravu pro tyto zdravé mikroorganismy. Vytváří vhodné podmínky pro jejich růst a množení.

AkuPRO obsahuje bakterie mléčného kvašení, tzv. laktobacily, dále bifidobakterie a další. Jejich účinky se vzájemně doplňují. AkuPRO je vhodný pro všechny věkové skupiny a může být užíván dlouhodobě. Je ideálním doplňkem stravy nejen během a po užívání antibiotik!

Multi-minerální doplněk stravy ONYX PLUS obohacený o hydrolyzovaný rybí kolagen, kyselinu hyaluronovou (hyaluronan sodný) a vitamín D3.

Tento prémiový tekutý produkt přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, je určen k podpoře normální činnosti svalů a nervové soustavy.