Škola zdraví

Můj příběh

Zhruba 15 let se naplno věnuji péči o zdraví svých blízkých a svých klientů. Začínala jsem s masážemi a  bylinkami, které mě učila znát moje babička. Postupně jsem vnímala při masážích zvláštní energie, cítila problémová místa a to pro mě byl impuls pro další a další studia u nás i v zahraničí.

Tajemství čínské, ajurvédské medicíny, souvislosti zapadající do sebe mě dál inspirovali jako další možnosti pro mé klienty - poradenství v regeneraci, ozdravování, posilování imunity. Moderní přístroje pro celostní medicínu tyto znalosti umocňují a pomáhají s restartem poškozeného zdraví. 

Roky studia a práce s klienty - většinou trpícími různými problémy, mě dost vyčerpaly. Neposlouchala jsem své tělo a začínaly se dostavovat nejrůznější potíže - nejprve s váhou, ale i zdravotní, se slinivkou, klouby. Moje přístroje dokonce ukazovaly selhávání imunity - autoimunitní onemocnění, prekancerozní stav. To jsem si tedy řekla dost, je na čase něco změnit! Ne něco, ale všechno!!!

Tehdy mi přišel na FB odkaz na zajímavý seminář Radka Karbana. Jeho cena nebyla vůbec malá, chvíli jsem váhala ale nakonec se rozhodla......Co se ale dělo potom???? Červík pochybností vrtal a vrtal... a ráno mě doslova nabral náš mazlík beran do kolena, které bylo operované a stále bolavé, úplně mě odepsal, na nohu jsem se nepostavila!!! Aha!! Tak tam asi nemám být??? Ale po účinku bylinek a homeopatik jsem za 3 dny chodila téměř normálně...Fajn, pojedu. Ale co se nestalo??? Večer před odjezdem jsem se vracela z provozovny a na schodišti do podzemek jsem si špatně šlápla na poslední schod a sedla si na zkroucenou nohu!!! Slzy mi tekly bolestí, nemohla jsem se zvednout.....Nikde nikdo! asi po 20 minutách se mi podařilo postavit, dokulhat k autu. Doma opět homeo, obklady, led. Ráno se uvidí, bud pojedu nebo ne. Ještě v noci jsem cítila, že otoky opadávají a ráno jsem odjela do Prahy na seminář. 

Přes všechny tyto "nástrahy" to byl nejlepší seminář, co jsem kdy absolvovala!!!   

Vše o zdraví kompletně shrnuto - z čeho se vlastně to naše zdraví skládá, čím je ovlivňováno. Sice většinu informací jsem již věděla, ale toto mě nakoplo a postrčilo k ucelenému programu - návrat ke zdraví - pokud není příliš pozdě.

Nejsem příznivcem žádných "prodejních a propagačních " emailů, které někdy doslova otravují. Věřím, že pokud někoho toto téma zajímá a chce obnovit své zdraví, pohodu, posílit imunitu, tak se o mě dozví a nechá se provázet krok za krokem ke změně.

Škola zdraví

Program Škola zdraví - nabízí ucelený komplex informací, zkušeností i klinických studií z oblastí psychosomatiky, mentálního zdraví, fyzického těla a psychiky, výživy. Vysvětlíme si nejrůznější souvislosti zdravotních potíží  a problémů s emocemi, psychikou. 

Součástí jsou i praktická cvičení, návody, tréninky... a mnoho dalšího..

Pokud to totiž myslíte se svým zdravím vážně nebo již máte zdravotní problémy, musíte se rozhodnout  ke změně a tu změnit ve váš nový život.

Zde můžete nahlédnout do Programu Škola zdraví