Medicinální houby

V naší poradně jsou doporučovány produkty z medicinálních hub českého výrobce MycoMedica.
V naší nabídce naleznete velký výběr medicinálních hub, jako
Cordyceps, Reishi, Hericium, Agaricus,Hlíva, Enoki, Chaga, Auricularia, Agaricus,Shiitake, Polyporus či Maitake.
Medicinální houby používá tradiční medicína již po tisíce let. Díky výjimečnému komplexu polysacharidů jsou jejich terapeutickou doménou především imunitní a onkologické problémy.
Dokáží imunitu nejen posilovat, ale i regulovat, pokud její odpvoěď nepřiměřená (alergie, autoimunitní problémy).Mohou se užívat i po dobu chemo či radioterape. Dále jsou pak často užívány u "civilizačních onemocnění", jako je diabetes, problémy s metabolismem tuků, zvýšený cholesterol, obezita, nespavost, únavové stavy, kardiovaskulární problémy apod. Prioritou naší firmy je vysoká účinnost, kvalita a bezpečnost našich produktů.
Díky tomuto nekompromisnímu přístupu jsme se staly jedničkou na trhu s medicnálními houbami ve střední Evropě.
Všechny produkty jsou testovány v renomované německé laboratoři.
V našich produktech používáme většinou extrakty medicinálních hub s 30% podílem vysoce kvalitních houbových polysacharidů . 30 % je pro terapii ideální poměr - více procent je na úkor ostatních účinných látek, méně procentní produkt je méně účinný.
Naše heslo KVALITA - BEZPEČNOST - ÚČINNOST nebereme na lehkou váhu. To je i důvod proč naše produkty používá většina lékařů a terapeutů, a proč máme každý rok desetitisíce spokojených klientů.MycoMedica je členem International Society for Mushroom Science.