Program hydratace + lymfa

Program hydratace a očista lymfatického systému

Balíček obsahuje produkty na 30 dnů :

  1. Coral Mine 
  2. Coral Lecitin
  3. H-500
  4. Coral Black Walnut

Coral Mine :

"Coral  Mine"  je  přírodní  produkt,  který  se  vyrábí  v  Japonsku  z  hlubokovodních  korálů  skleraktinií,  které  rostou  v  Japonském  moři  poblíž  ostrovů  Okinawa a Tokunosima. Mořský korál je unikátní  substance, ve které byla po více než 500 milionů  let  jeho  existence  dosažena  dokonalá  harmonie  živočišného, rostlinného a minerálního světa. Je to udivující přírodní útvar, který v sobě spojuje hned  několik materiálních forem - je to mořský živočich s podivným  vzhledem,  který  připomíná rostlinu, existuje  díky  mořským  solím  a  živí  se  mořskými  mikroorganismy. "Kostra korálu" je komplex minerálních solí, který podmiňuje  jeho  unikátní  účinky  a  působení  na  organismus.  V  podstatě  se jedná  o  soli  vápníku a  hořčíku,  ale  obsahuje také  draslík,  sodík,  železo, fosfor, síru, křemík, chrom, mangan, zinek a jiné prvky. Tento bohatý komplex přírodních solí  reguluje  minerální  rovnováhu  v těle

Coral Lecitin :

 Lecitin je stavebním prvkem buněčných stěn a membrán všech buněk v lidském těle. Jeho dostatek podporuje základní funkce buněk. Nejdůležitější je pro tkáně s intenzivní látkovou výměnou, jako je mozek a srdce. Lecitin také bývá nazýván "potravou pro mozek". Chrání a vyživuje mozkové buňky. Jeho další významná role je v procesu metabolismu tukových látek, protože zajišťuje jejich "rozpustnost" ve vodě. Tím je zajištěna nejen resorpce ve střevě, ale také jejich zvýšené vylučování působením cholesterolu. Přispívá tak k udržení normální hladiny cholesterolu a triglyceridů v krvi. Lecitin podporuje činnost srdce a cév a celkovou obranyschopnost organismu. Lecitin by měl být součástí stravování všech osob, zejména však starších lidí. Lecitin umožňuje vyplavování toxinů z tukových buněk.

Hlísti jsou vážným, ale podceňovaným problémem. V Ruské Federaci bylo pouze v poslední době zjištěno 813 tisíc nakažených různými parazitními onemocněními, z nichž 681 tisíc (83,8%) jsou děti ve věku do 14 let. Samotné onemocnění probíhá ve velmi ostré formě a může vyvolat vážné zdravotní problémy. Je vhodné 2 krát ročně provádět očištění organismu. Očistu je lépe provádět s pomocí přírodních prostředků, mezi které patří i "Korál Černý Ořech".

Doplněk stravy "H-500" doplňuje řadu výrobků, které mají antioxidační účinky. Svým složením s obsahem hořčíku, draslíku a vitamínu C zajišťuje ochranu před volnými radikály a pomáhá obnovit normální práceschopnost organismu. Hořčík se podílí na snížení míry únavy a vyčerpání. Podporuje elektrolytickou rovnováhu a normální energetický metabolismus, činnost nervové soustavy, činnost svalů, syntézu bílkovin, psychickou činnost, normální stav kostí a zubů. Přispívá k procesu dělení buněk. Draslík podporuje normální činnost nervové soustavy, svalů a pomáhá udržovat správnou hladinu krevního tlaku. Vitamín C pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. Dále podporuje tvorbu kolagenu, který je důležitý pro správnou funkci cév, kostí, chrupavek, pokožky, dásní a zubů, přispívá k normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti a obranyschopnosti organismu. Jeho nezastupitelná funkce je ve zvyšování absorpce železa a podpoře normálního energetického metabolismu v těle. Vitamín C pomáhá snižovat únavu a vyčerpání a podílí se na regeneraci redukované formy vitamínu E. Podporuje imunitní systém během intenzivního fyzického výkonu i po něm. Pro větší účinnost se doporučuje před použitím rozpustit obsah kapsle ve sklenici pitné neperlivé vody. Díky "H-500" přestane problém předčasného stárnutí pro vás existovat.