PauDarco se selenem

 Aktivuje činnost imunitního systému.
• Je účinným komplexním antioxidantem.
• Selen a vitamín C zvyšují účinnost kůry mravenčího stromu a rovněž odolnost organismu před rizikovými faktory způsobující onemocnění. 

Základní složky:Pau d'arco - rudé lapačo - působí jako antioxidant, podporuje přirozenou odolnost a obranyschopnost organismu, napomáhá udržovat správný krevní tlak, zvyšuje propustnost a kapilární mikrocirkulaci. Jeho bioaktivní sloučeniny pozitivně působí proti infekcím a napomáhají uzdravení. Přispívá k normální činnosti ledvin, jater a trávení. Napomáhá při obnovení tělesné a duševní pohody a celkové relaxaci při nočním odpočinku.
Selen se podílí na normální spermatogenezi, podporuje normální stav vlasů, nehtů a imunitního systému a činnost štítné žlázy. Jako jeden z nejsilnějších antioxidantů přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.
Vitamin C- pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. V tomto složení je jeho hlavní úlohou maximální vstřebatelnost selenu. Dále podporuje tvorbu kolagenu, který je důležitý pro správnou funkci cév, kostí, chrupavek, pokožky, dásní a zubů, přispívá k normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti a obranyschopnosti organismu. Jeho nezastupitelná funkce je ve zvyšování absorpce železa a podpoře normálního energetického metabolismu v těle. Vitamin C pomáhá snižovat únavu a vyčerpání a podílí se na regeneraci redukované formy vitaminu E.

Dávkování : dospělí 3x2 kapsle, děti dle věku 1-0-1 po jídle nebo vysypat kapsli do vody a vypít.

360,00 Kč
Please select variants first