Očista střevního traktu

Již otec medicíny Hippokrates věděl, že zdraví začíná v našich střevech - tenkém i tlustém. 

Střevní trakt jako hlavní "krmící" orgán musí být na této cestě logicky hned prvním místě. Vždyť na jeho správné a bezchybné práci závisí zdraví každé buňky, která potřebuje každý den dostat svou přesnou porci výživných látek nebo nutrientů, aby mohla sama plnohodnotně vykonávat své úkoly a funkce.

Proto:
Dávejte přednost komplexním programům, které připravily prověřené a důvěryhodné společnosti. Vyhýbejte se "kouzelným tabletkám", které vám slibují, že téměř okamžitě vyřeší všechny negativní důsledky mnohaletých gastronomických zlozvyků, intoxikace a dalších faktorů. 

Zázraky se v těchto případech skutečně nedějí.
Zapamatujte si, že účinné a zároveň bezpečné ozdravění trávicího traktu vyžaduje čas - obvykle více než týden. 

Organismus je složitě strukturovaný systém a jeho činnost nelze přeprogramovat za jeden nebo dva dny. Je totiž nezbytné nejen odstranit vše nadbytečné a škodlivé (tím se zabývá většina detoxikačních programů), ale i doplnit chybějící, čili normalizovat rovnováhu střevní mikroflóry.
Mějte na zřeteli, že program musí osahovat i dietní doporučení. Pokud vás výrobce ubezpečuje, že s pomocí jeho výrobku normalizujete své trávení (a současně se "vyčistíte" a zhubnete), aniž byste museli cokoliv změnit ve svých stravovacích návycích, nestojí za to mu důvěřovat. Obvykle v roli zázračného prostředku vystupuje exotický, vzácný a nedostupný produkt se zajímavou legendou, nebo jde o super výsledek "tajného vědeckého výzkumu", který byl až donedávna k dispozici jen vyvoleným. Tím má být naivní zákazník ohromen a tím je i většinou zdůvodněna vysoká cena výrobku.

Cílený program od Coral Clubu, který je výsledkem komplexního přístupu k ozdravění organismu, obsahuje produkty namířené na systémové postupné ozdravění střev a dalších orgánů trávicího traktu, které jsou zapojené do procesu zpracování potravy a využití výživných látek.

Jako první očistu pro ty, kteří nikdy žádnou očistu střeva nedělali, doporučuji 30 denní očistný program střeva.

Nebo lze využít zkrácené verze s kaolínem na 20 dnů, pokud není na skladě Program Colo Vada Plus.

Je to pohodlné: všechny nezbytné složky jsou v potřebném množství a kombinaci namíchány a uloženy v sáčcích a kompaktně zabaleny k postupnému užití. 

Tento program  obsahuje 18 produktů, které nemusíte kupovat samostatně, máte je připravené ihned k užívání a pouze množství, které potřebujete pro 30dní. Na základě mých zkušeností jsem do tohoto programu přidala i bioinformační přípravek Cytosan, který zefektivňuje i vylučování těžkých kovů a plísni. / v případě, že není skladem kaolín.

Podrobnější popis naleznete zde, kde si jej můžete i objednat.

Přiložená jsou i dietní doporučení.
Je to hotové řešení v jedné krabičce, které nemá konkurenci, nic podobného na trhu skutečně nenajdete. 

Pokud dodržíte postup a dietní doporučení dosáhnete očisty střeva jako při několika týdenním půstu.

Dalším programem je COLO VADA plus, ktrerý je na 14 dnů a zahrnuje 4 denní půst pouze s kaolím, který na sebe váže usazeniny z tlustého střeva. 

Tento program můžete objednat přes tento odkaz nebo u nás ve Studiu.