Očista a regenerace

Coral Mine 

"Kostra korálu" je komplex minerálních solí, který podmiňuje jeho unikátní účinky a působení na organismus. V podstatě se jedná o soli vápníku a hořčíku, ale obsahuje také draslík, sodík, železo, fosfor, síru, křemík, chrom, mangan, zinek a jiné prvky. Tento bohatý komplex přírodních solí reguluje minerální rovnováhu v těle.

V produktu "Coral Mine" je nejvýše zastoupený vápník. Je potřebný nejen pro vývoj zubů a kostí a pro udržení jejich struktury, mineralizaci a hustoty, ale je důležitý pro krevní srážlivost. Podílí se na přenášení signálů mezi nervovými buňkami, moduluje energetický metabolismus a tím přispívá i ke kontrole hmotnosti. Má vliv na funkce svalů včetně srdečního a napomáhá činnosti střevních buněk, udržuje normální regulaci jejich vývoje a růstu. Jeho významná úloha je v těhotenství a při kojení. Udržuje mírně alkalické prostředí v těle. Má vliv na funkci trávicích enzymů.

Naše  tělo  obsahuje  70  %  vody,  mozkové  buňky mají  75-85  %  a  krev  přibližně  90  %  vody.  Pití  dostatečného  množství  kvalitní  vody  je  druhou  (po  vzduchu)  nejdůležitější podmínkou  pro normální  fungování  organismu.  Minerální  látky rozpuštěné  ve  vodě  se mnohem  rychleji,  lépe a  snadněji vstřebávají.  Výrobce  uvádí,  že  voda s  obsahem  drceného  korálu  přijme  znovu  svoji  kapalino-krystalickou strukturu. Jako unikátní stav tekutých krystalů voda poskytuje ideální zaplnění  intracelulárních  a  mezibuněčných  prostorů.  Při  zmrazování  korálové  vody  se  tvoří  dokonalé vločky,  které  odráží uspořádání  molekul  vody. Voda  v  živých  organismech  je  strukturována, takže  tato  vlastnost  korálové  vody  je  zvláště cenná pro naše zdraví.

Program očista střeva a zažívacího traktu na 

1 měsíc

Obsahuje očistný balíček na 14 dnů dle zdravotní kondice klienta :

Zdravý střevní trakt

Program Colo Vada plus

Program Colo Vada light

Tyto balíčky  jsou cílené programy, které obsahují produkty zaměřené na celkové ozdravění střev a trávicího traktu jako celku.

Program Colo Vada Plus obsahuje navíc kaolín - jako silný sorbent.

Zdravý střevní trakt - základ pevné imunity, účinné práce nejrůznějších systémů organismu, skvělého zevnějšku a dobré nálady.

Fan Detox na 30 dnů :

"FanDetox" je produkt, který byl vyvinut korejským vědcem Song Che Bokem pro obnovení a ochranu jater před toxickým účinkem alkoholu, léků, nekvalitní potravy a jiných škodlivých látek. Základem produktu jsou pouze rostlinné extrakty. Kaki, plody goji, kůra mandarinek, semínka pohanky a sójové klíčky mají na zdraví rychlý a efektivní posilující účinek. Kaki má více výživných látek než vinná réva a fíky. Je to zdroj vitamínů C, P a A, jablečné a citrónové kyseliny, minerálních látek a především lehce stravitelných rostlinných cukrů glukózy a fruktózy pro zvýšení zásob organismu. 

Super Flora

Známé rostlinné prebiotikum inulín, je zdrojem nezbytné vlákniny pro trávicí trakt. Inulin stimuluje růst vlastních užitečných bakterií v tlustém střevě, obnovuje mikroflóru. Navíc je inulin skvělý sorbent, zlepšuje peristaltiku střev, napomáhá odstraňovat toxiny.

Probiotika (bifido- a laktobakterie)

Užitečné mikroorganismy, které potlačují patogenní bakterie v trávicím traktu, obnovují zdravou rovnováhu mikroflóry. Zlepšují proces trávení a látkovou výměnu, účastní se syntézy vlastních vitamínů a enzymů, potřebných pro kvalitní vstřebávání potravy.

Předcházejí potravinovým alergiím a intoxikaci, zvyšují obranyschopnost organismu tím, že pomáhají vytvářet faktory imunitní ochrany.

Assimilátor

Asimilátor obsahuje základní enzymy rostlinného původu.
Obsažený bromelain a papain podporují trávení a celkový imunitní systém.
Trávicí enzymy amyláza, celuláza a lipáza přispívají k dobré funkci trávicího traktu, pomáhají při nadýmání a zácpě. Jsou podporou pro vstřebávání výživných látek z potravy, které naše tělo absorbuje a dále je použije jako stavební bloky k budování buněk, tkání, orgánů, žláz a systémů, které se následovně stávají účastníky více metabolických procesů. 

Coral Lecitin

 Lecitin je stavebním prvkem buněčných stěn a membrán všech buněk v lidském těle. Jeho dostatek podporuje základní funkce buněk. Nejdůležitější je pro tkáně s intenzivní látkovou výměnou, jako je mozek a srdce. Lecitin také bývá nazýván "potravou pro mozek". Chrání a vyživuje mozkové buňky. Jeho další významná role je v procesu metabolismu tukových látek, protože zajišťuje jejich "rozpustnost" ve vodě. Tím je zajištěna nejen resorpce ve střevě, ale také jejich zvýšené vylučování působením cholesterolu. Přispívá tak k udržení normální hladiny cholesterolu a triglyceridů v krvi. Lecitin podporuje činnost srdce a cév a celkovou obranyschopnost organismu. Lecitin by měl být součástí stravování všech osob, zejména však starších lidí.