Koronavirus - jak se účinně bránit

18.03.2020

Na dotazy klientů k současné situaci ohledně koronaviru a jak se účinně bránit jsem sestavila následující doporučení, které nejsou úplně z mé hlavy, uvádím zdroj.

Jak slýcháme ze všech zdrojů, nejdůležitější je opravdu prevence, nevyhledávat zbytečné kontakty, neboť inkubační doba je dlouhá a může se stát, že právě Vaše návštěva nebo setkání se někdy někde mohla potkat se zdrojem nákazy.

Nošení roušky, ikdyž domácí výroby, může ochránit Vaše okolí - heslo, které je na místě : "já chráním Tebe, Ty chráníš mě". Doporučuji stříkat si do roušky Spiron /pokud nejste alergičtí na obsažené byliny/, který příjemně voní, osvěžuje a současně desinfikuje vdechovaný vzduch. Stříkám i v místnostech pro osvěžení a desinfekci, v autě...

Jak doporučují i naši krajané, kteří žijí v Itálii : hodně vitamínu C - až 2g denně /opatrnost na místě při onemocnění ledvin/, nejlepší kvalita je z přírodních zdrojů, např. acerola, rakytník, aronie......, které obsahují i fytominerály a flavonoidy pro lepší vstřebatelnost a využitelnost v organismu.

Pravidelně kloktat - hlavně při návratu z venku. Kloktat peroxid vodíku / z lékárny, /pokud neseženete, kloktáme u nás Drags Imun - 7 kapek do trochy vody, část vykloktat, část užít vnitřně.

Dalším důležitým vitamínem, je vitamín D, / jeho forma D3, v kombinaci s K2/. V tomto období a v našich krajinách ho máme téměř všichni nedostatek. 

Zde přidávám výňatek z článku :

Vitamín D  - v našich krajinách ho můžeme získat v dostatečném množství zhruba od dubna do září, kdy sluneční paprsky dopadají pod určitým úhlem a naše tělo je schopné vyrobit si dostatek. Otázkou zůstává, kolik z nás může pobývat v tomto období a ještě k tomu v určitou hodinu / 11 - 14h/ na přímém slunci?

Dle zkušeností většina naší populace, včetně dětí, má hladinu vit.D ani ne na poloviční hranici.
Studie na toto téma byly prováděny a výsledky vše dokazují.
Ano, slunce opravdu léčí - působí proti řádění mnoha virů, bakterií, ba nemálo chrání i proti zhoubným mutacím. Na vše jsou studie. Víme to dlouho, ale naše přeregulované zdravotní systémy (nikoliv nadměrně tržní, jak se chybně tvrdí) nejsou schopny s touto informací efektivně pracovat. Nerozhodne-li se centralisticky nahoře, dole se léčba lege artis změnit nemůže. Lékaři jsou v tom až na výjimky nevinně.

To, že vitamín D působí proti virům i přímo, je prokázáno zatím ve studiích in vitro. Týká se to především virů s obálkou, kterými jsou i koronaviry.  Působí však i nepřímo přes posilování imunity.

Zdroj : https://neviditelnypes.lidovky.cz/veda/koronavirus-neco-zabira-malokdo-to-ale-vidi.A200314_204201_p_veda_wag?

Další zkušenosti v prevenci a boji s infekcemi mám s bioaktivními bylinnými přípravky Coral. 

  • Silver-Max ( koloidní stříbro které se dá používat jak vnitřně : 3-5x denně 1 víčko, a taky lze pouzit s dokoupenym rozprašovčem na cesty kde každé 2 hodiny několik krát střiknout do pusy. Pokud není rozprasovac - použijte víčko nebo plast. Lžičku.

/ V současné době došly zásoby, tak nahrazuji Drags Imunem nebo Sagradinem/

  • Black Walnut Leves - antiparazitarni produkt který výborně taky zvyšuje naši imunitu. Tento produkt obsahuje: polyfenoly, yuglon, vitamin C, karoten, vitaminy B1, B6, P a E, éterický olej, organické kyseliny, třísloviny.

Dávkování- dospělí  2-0-2, děti 1-0-1. Jsou to tablety, dětem dělit tablety na kousky do jidla, nebo rozdrtit a na lžičku spolu s PauDarco..          

              PauDarco - je proti virům, kvasinkam a bakteriím.

  Aktivuje činnost imunitního systému.

• Selen a vitamín C zvyšují účinnost kůry mravenčího stromu a rovněž odolnost organismu před rizikovými faktory způsobující onemocnění.

Dávkování: dospělí (2-2-2)

děti (1-0-1), v případu nachlazení nebo oslabení lze zvýšit v 2-3x.        

             Garlic - česnek účinným preventivním prostředkem, chránícím před nachlazením a chřipkou, zesiluje imunitu. V trávicím traktu ničí patogenní bakterie, aniž by při tom narušoval zdravou mikroflóru, zlepšuje trávicí funkce, motoriku a peristaltiku střev, zabraňuje vzniku usazenin v krevním řečišti, upravuje cévní tonus.

Způsob užití:

Dospělí 1 kapsle 1-3x denně během jídla s prvním soustem !

Coral-Mine do vlažne vody a H-500 pro dodání energie, odkyselení a doplnění minerálů.