Jarní očista

03.03.2021

Jarní očistu plánuji zahájit již nyní a to přípravou - alespoň 2 týdny.

Jak připravit ledviny, lymfu, játra a zažívání? 

Ledviny a lymfatický systém připravíme na odvod toxinů rozpustných ve vodě následovně:  denně si připravíme vodu s Coral Mine - 1 sáček - nevysypáváme, vložíme celý do nádoby /termosky, láhve../ a zalijeme převařenou vlažnou vodou. Do této vody si vysypeme 3 kapsle H 500 a popíjíme celý den mezi jídly /odstup po jídle min. 1 hodinu/. Celkem bychom měli vypít 1,5l této živé vody.

Pro toxiny rozpustné v tucích užíváme Lecitin - 3x1 kapsli vždy během jídla!! Tímto také uvolňujeme toxiny uložené v játrech.

Těsně před jídlem nebo během spolknout rostlinné trávící enzymy Assimilátor, aby nedocházelo k ukládání nestrávených složek stravy.

Po této přípravě zahájíme 21.3. očistu zažívacího traktu. Proč právě 21.3.?  Protože celá kůra trvá 14 dnů, je rozdělena do 3 fází a nejdůležitější fáze - odplavování toxinů vychází právě na úplněk 28.3., kdy je veškerá očista nejúčinnější.

K této očistě si pořiďte balíček : Colo Vada light - pro ty, kteří tuto kůru dělají poprvé, pro zkušenější je určen Program Colo Vada Plus.

V balení je přiložena i malá kuchařka s typy na stravu. Během 4 denní půstové kůry je při Colo Vadě light je dovoleno jíst mixované polévky, tekutou stravu, při Programu se doporučuje opravdu půst s pitným režime a kaolínem.

Proto je nutná příprava a následná regenerace a postupný přechod na normální stravu.

Regenerace po očistě : Assimilátor 3x1 s jídlem, Coral Mine, Lecitin, při únavě H 500 a Ultimate - vitamínový komplex.